kesintisiz güç kaynağı, online ups, servo voltaj regülatörü, statik voltaj regülatörü, redresör, aķü sarj cihazı, solar invertör, invertör, konvertör

Vizyon

 

Dünya’da ve ülkemizde enerji alanında ki kesintisiz güç kaynakları, servo voltaj regülatörleri, statik voltaj regülatörleri, akü sarj cihazları, redresörler, invertörler, konvertörler ve transformatörler olarak tüm ürünlerimizde lider bir marka olmaktır. Enerji sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşteri gereksinimlerine uygun, çevreye saygılı, beklentilerin üzerinde profesyonel ve doğru projeleri ile anahtar teslim katma değerli çözümler sağlamak öncelikli hedefimizdir.  

 

 

Misyon

 

Türkiye’de üretim yapmanın avantajlarından müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak ve enerji ihtiyaçlarını doğru tespit ederek çözümler sunmaktır. Bu çözümleri sunarken uluslararası kalite standartlarına uygun, düşük maliyetli, üstün teknik özellikli cihazlar üreterek müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde arttırmak ve bu sebeple ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

 

Değerlerimiz

 

* Koşulsuz müşteri memnuniyeti

* Güvenilirlik

* İnsana ve çevreye saygı

* Sürekli gelişim gösteren

* Sorumlu ve iş ahlakına saygılı

* Kalite ve küresel tecrübe

* Hedef odaklı işleyiş   

*Girişimci, Yenilikçi ve Öncü

*Sürdürülebilir BüyümeÜRÜN KATALOGLARI UPS SEÇİM ASİSTANI